O firmie

SKRAW-MET

Działamy na polskim rynku od 2009 roku. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu surowców wtórnych. Przez lata działalności zyskaliśmy sympatię oraz zaufanie naszych Klientów co zaowcowało dynamicznym rozwojem.

Priorytetem naszej działalności jest dynamiczny rozwój na rynku surowców wtórnych. Dbamy o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, pełny profesjonalizm oraz elastyczność względem naszych Klientów to priorytet w naszej codziennej pracy. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do rozładunku złomu. Na placu składowym posiadamy cztery stanowiska do ważenia surowców dostarczanych przez naszych Klientów, m.in. elektroniczną wagę najazdową (samochodową), oraz elektroniczne wagi pomostowe o nośności 200 kg, 300 kg oraz 1500 kg. Wszystkie używane na naszym skupie wagi posiadają aktualne świadectwa legalizacyjne. Posiadamy również inny sprzęt potrzebny do sprawnej i profesjonalnej obsługi naszych Klientów. Prowadzimy ewidencję przyjętych odpadów, każdy Klient otrzymuje od nas potwierdzenie dostarczenia odpadów w postaci formularza przyjęcia odpadów. Stale współpracujemy z Klientami indywidualnymi, zakładami produkcyjnymi, warsztatami oraz innymi firmami z branży surowców wtórnych. W ramach prowadzonej działalności obrotu złomem podejmujemy wszelkie wysiłki i starania w celu redukcji i wyeliminowania negatywnych skutków oddziaływania na środowisko.

skraw-met - skup złomu - o firmie skraw-met - wspieraj naturę swoimi działaniami - recykling

Dlaczego SKRAW-MET ?

Co nas wyróznia ?

recykling - SKRAW-MET

Posiadamy niezbędne zezwolenia na skup oraz transportowanie odpadów. Prowadzimy pełną ewidencję zakupionych oraz sprzedanych odpadów zgodnie z ustawą o odpadach. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy terminowe oraz regularne odbiory złomu, oraz konkurencyjne ceny.

  • Co oferujemy ?

  • Atrakcyjne ceny
  • Uczciwą klasyfikację złomu
  • Bardzo dobre warunki płatności dostosowane do potrzeb Klienta
  • Indywidualne ceny dla dużych dostaw
  • Profesjonalną obsługę